Sponsoring wydarzeń sportowych
sportowców i lokalnych akcji sportowych
CO ROBIMY DLA NASZYCH KLIENTÓW?
01
Analiza rynku wydarzeń sportowych, w skali lokalnej i globalnej
02
Analiza sylwetek sportowców i teamów sportowych z całego świata
03
Przygotowanie strategii i dobór wydarzeń sportowych / sportowców na bazie wyznaczonego budżetu (uzyskanie jak najlepszego efektu: wizerunek/ zasięg / komunikacja/ sprzedaż)
04
Dobór i rekomendacja wydarzeń/ sportowców do działań projektowych i reklamowych – krótkofalowe działania mające na celu szybki efekt
05
Przygotowanie raportów z przebiegu współpracy, analiza efektów i dalsze rekomendacje działań
DO KOGO KIERUJEMY ofertę?
  • Jeśli jesteście już zaangażowani w sponsoring sportu, ale  dotychczasowe efekty nie spełniają Waszych oczekiwań i macie apetyt na więcej.
  • Jeśli ilość obszarów sportowych, które objęliście sponsoringiem jest tak duża, że obawiacie się, czy Wasz zespół efektywnie nimi  zarządza i koordynuje, w pełni wykorzystując potencjał zainwestowanych budżetów.
  • Jeśli  zamierzacie zaangażować się w sponsoring sportu, ale nie wiecie,  jaki obszar sportowy byłby dla Was najkorzystniejszy.
  • Jeśli  planujecie  sponsorować sport a nie wiecie jak alokować przeznaczony na ten cel budżet.
  • Jeśli macie już obrany obszar sponsoringu i potrzebujecie profesjonalnego wsparcia  w wyselekcjonowaniu właściwych imprez, sportowców bądź klubów.
Wzmocnij wizerunek swojej firmy
przez wartości i emocje, które niesie sport.
DLACZEGO SPONSORING SPORTU?

Sponsoring wydarzeń sportowych i sportowców jest jedną z najpopularniejszych form utożsamiania firm z wartościami sportowymi. Obecnie rynek sportu amatorskiego i zawodowego rośnie w siłę dzięki narzędziom online i  trendom, promującym sport i aktywność fizyczną na masową skalę.

Nie będąc częścią  świata sportu i nie analizując dogłębnie specyfiki i możliwości płynących z różnych form promocji sportu, przedsiębiorcom ciężko jest wyselekcjonować wydarzenia, akcje czy sportowców, którzy zarówno w krótkiej, jak i długiej perspektywie, spełnią ich wizerunkowe i biznesowe oczekiwania.

Nasze doświadczenie
w sponsoringu
300+ firm współpracujących
80 sportowców z całego świata
50+ sfinalizowanych umów sponsorskich