projekty it
nowe technologie w sporcie
Co robimy?
01
Przygotowujemy dla firm funkcjonalne projekty z obszaru IT, na podstawie briefu i analizy potrzeb klienta
02
Współpracujemy i prowadzimy firmy IT w imieniu klienta do momentu wdrożenia projektu IT
03
Realizujemy założenia biznesowe i komunikacyjne rozwiązań IT – wzrost ilości użytkowników
04
Tworzymy projekty, które mają zwiększyć zaangażowanie i wykorzystanie nowych technologii w sporcie
05
Tworzymy strategie komunikacji w oparciu o wykorzystanie nowych technologii
Do kogo kierujemy ofertę?

Nasze bogate  portfolio zawiera aplikacje sportowe typu tracker, rozwiązania grywalizacyjne i lojalnościowe. Chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem i podejmiemy wyzwanie, aby razem z Tobą i Twoją firmą zbudować nowoczesny projekt sportowy, angażujący grupę docelową.

 

  • Chcesz skorzystać z gotowego rozwiązania IT w obszarze aktywności fizycznej (aplikacje, platformy webowe etc.) i dostosować je do potrzeb i skali Twojej firmy.
  • Jeśli  w ramach swojej firmy chcesz utworzyć autorskie rozwiązanie IT, które będzie przedłużeniem lub uzupełnieniem Twoich pozostałych działań.
  • Jeśli chcesz zdigitalizować jeden lub więcej z  obszarów Twojej działalności, aby systemowo dotrzeć  do szerszego grona potencjalnych klientów.
  • Jeśli jesteś sportowcem i chciałbyś stworzyć swój wizerunek w oparciu o komunikację online.
  • Jeśli jesteś sportowcem lub reprezentujesz markę sportową i chciałbyś wejść z produktem lub usługą w segment sprzedaży online.
Zespół i-Sport Agency jest
do Twojej dyspozycji.
DLACZEGO NOWE TECHNOLOGIE W SPORCIE?

Sport to coraz częściej także zaawansowane rozwiązania technologiczne. Dzięki nim aktywność fizyczna jest dostępna wszędzie, jej efekty stanowią ważną część bazy danych a rozwiązania grywalizacyjne stanowią motywację indywidualną i grupową. Nie można działać w branży sportowej nie wykorzystując do popularyzacji sportu zalet płynących z wykorzystania nowych technologii i zarządzania bazą danych. Skala, którą można osiągnąć dzięki narzędziom IT, w dłuższej perspektywie umożliwi indywidualne i spersonalizowane rekomendacje i inne rozwiązania w obszarze aktywności fizycznej i sportu.

Efekty
naszych realizacji IT
Ponad 150 000 aktywnych dzieci
Ponad 25 000 zarejestrowanych triathlonistów
Ponad 10 000 użytkowników fitness