SPORT I BIZNES
UNIKATOWE POŁĄCZENIE KOMPETENCJI

Agencja to efekt zestawienia  różnych kompetencji zespołu, który w jednym miejscu łączy wieloletnie doświadczenie pracy przy międzynarodowych projektach w korporacjach,  z doświadczeniem w branży sportowej, z uwzględnieniem przebycia profesjonalnej kariery sportowej.

Wierzymy, że dzięki unikatowemu połączeniu naszych kompetencji jesteśmy w stanie wnieść wartości sportowe do świata twardego biznesu, wesprzeć merytorycznie branżę sportową i na koniec uzyskać to, na czym  najbardziej nam zależy – promocję sportu i aktywności fizycznej w każdej grupie społecznej i na każdym poziomie zaawansowania – od sportu amatorskiego, aż po sport profesjonalny.

SPORT PO PANDEMII
KLUCZOWY ELEMENT STRATEGII CSR

Okres pandemii koronawirusa to wyjątkowo intensywny okres dla naszego zespołu. Nasza misja jak nigdy wcześniej przybrała na sile. Promocja sportu i aktywności fizycznej stała się dla nas kluczowym elementem działań CSR przy współpracy z przedsiębiorcami.

Po okresie pandemii aktywność fizyczna stała się istotnym elementem działań CSR,  dotyczącym każdej grupy społecznej. Spadek aktywności fizycznej w okresie izolacji  dotknął  zarówno dzieci, pozbawione  zajęć w-fu i sportowych sekcji pozalekcyjnych, jak i dorosłych, których praca zdalna, pozbawiła codziennej mobilności i  naturalnej aktywności fizycznej. Ponadto odwołanie  masowych imprez sportowych, czy zamknięcie obiektów rekreacyjno-sportowych, a także codzienna niepewność o zdrowie własne i bliskich, zmniejszyły motywację do uprawiania regularnej aktywności i dbałości o kondycję.

Nasz zespół w sposób kompleksowy opracowuje projekty dla każdej grupy społecznej, aby w długofalowej perspektywie realnie zwiększać poziom aktywności fizycznej w społeczeństwie i stworzyć sprawny mecenat nad sportem powszechnym i profesjonalnym, do czego zachęcamy współpracujące z nami firmy, organizacje i mistrzów sportu.

SPORT BEZ GRANIC
DZIAŁAMY LOKALNIE I GLOBALNIE

Dużo serca wkładamy w projekty lokalne, angażując lokalne społeczności, firmy i placówki edukacyjne. Ale sport nie ma dla nas granic. Dlatego  odnosimy duże sukcesy w projektach międzynarodowych, gdzie ważna jest perspektywa globalna, międzynarodowość z poszanowaniem specyfiki i kulturowości danego rynku, a także  umiejętności skalowania projektów i integracja poprzez wartości sportowe.