O nas

Nasza misja.

Zależy nam na przekazaniu wszystkich pozytywnych wartości i postaw, których nauczył nas sport. Z tym założeniem powstał nasz pierwszy projekt – platforma treningowa i-Sport – i w tej misji trwamy dalej tworząc i-Sport Group. Agencja to efekt pracy w branży sportowej i odpowiedź na poznane przez nas potrzeby rynku. Wierzymy, że energię, jaką utrwala w nas codzienna aktywność fizyczna, jesteśmy w stanie przenieść na nasze działania.
Jak działamy?
Krok 1
Poznajmy się. Pracujemy
z ludźmi, nie z briefami.

Interesuje nas Twoje otoczenie – pracownicy, klienci i odbiorcy. Chcemy poznać bliżej Ciebie i Twoją koncepcję. Zadać kilka pytań, a na kilka Twoich odpowiedzieć.

Krok 2
Identyfikacja potrzeb
i oczekiwań.

Zbieramy informacje, analizujemy, łączymy w całość i zaczynamy rozumieć oczekiwania Twoich odbiorców. Co jest potrzebne marce i jak zaplanować komunikację, aby była spójna?

Krok 3
Burze mózgów
i piorunujące pomysły.

Energia w grupie zaczyna działać. Mamy już plan na strategię komunikacji, pora go przedyskutować i dopasować do Ciebie. Na tym etapie przydaje się nasz sportowy zapał.

Krok 4
Tworzymy strategię
i plan jej realizacji.

Branding, strategia i komunikacja zajmiemy się tym. Wszystko zbudowane wokół sportowych wartości, w które wspólnie wierzymy. W końcu dlatego jesteś z nami!

Krok 5
Zaczynamy działać.
Pierwsze efekty tuż tuż.

Jeszcze jeden trening i zabieramy się do pracy. Cały nasz zespół ma przydzielone zadania i jest gotowy do startu. Ostrzegamy, że nasze pomysły są naprawdę dobre.

Doświadczenie. Wiedza. Pasja.
Z usług i-Sport Group skorzystało już blisko 10 000 klientów indywidualnych, wyczynowi sportowcy, dziesiątki firm i brandów oraz organizatorzy najważniejszych zawodów sportowych w Polsce. Pora na Ciebie.
foto-multi-team