I-Sport Group 123

i-Sport Group to połączenie działań skoncentrowanych wokół marketingu sportowego i usług treningowych. Bazujemy na propagowaniu aktywności fizycznej, jako źródle dobrej energii dla rozwoju osobistego i biznesowego. Stawiamy na edukację i komunikację w duchu sportowym, z poszanowaniem otaczającego nas środowiska.

Wystartowaliśmy w 2016 rok  z autorskim projektem skierowanym do osób, którym brakuje czasu, motywacji i wsparcia w aktywności fizycznej. Platforma treningowa i-Sport to  wsparcie trenerskie oraz dostęp do indywidualnych treningów i diety w każdej chwili. Dotychczas zaufało nam blisko 10 000 osób w całej Polsce. Sukces i doświadczenie w sporcie amatorskim dały nam motywacje do stworzenia kolejnego sportowego projektu : agencji marketingu sportowego, która powstała w 2020 roku i dała początek i-Sport Group.

Nasze działania obejmują marketingowe wsparcie dla firm, organizatorów wydarzeń sportowych oraz sportowców, w tworzeniu strategii i komunikacji ich marki w powiązaniu z aktywnością fizyczną. Podstawą naszych realizacji są wartości niesione przez sport, a nadrzędnym celem tworzenie projektów dzięki którym będziemy szukali skutecznych rozwiązań promujących zarówno sport amatorski i profesjonalny na każdym poziomie zaawansowania .

Kolejne projekty w ramach i-Sport Group już wkrótce.