Aleksandra Mirosław w imponującym stylu zapoczątkowała nowy sezon! Podczas turnieju Mistrzostw Polski w Lublinie uzyskała na ściance wynik 6,39, a więc lepszy od rekordu świata (6,53), który sama ustanowiła w poprzednim sezonie.

To już drugi rok naszej owocnej współpracy. Na co dzień dbamy o to, by Ola mogła skupić się na przygotowaniach do startów zostawiając nam kwestie biznesowe i wizerunkowe.

Na nowy sezon zgromadziliśmy grono partnerów, którzy nie tylko gwarantują komfort przygotowań, ale również realnie angażują się w rozwój kariery Oli. Jest to możliwe dzięki wspólnym wartościom oraz jasno określonym celom sportowym i biznesowym. Cieszymy się, że jesteśmy częścią niesamowitego zespołu ludzi oraz firm pracujących na sukces naszej zawodniczki! Pierwszy start sezonu pokazał, że wszyscy jesteśmy na właściwym kursie do osiągnięcia celów. Przed Olą kolejne starty, a już w sierpniu Mistrzostwa Świata, będące kwalifikacją do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. 

A co Ola mówi o współpracy z i-Sport? Wygląda na to, że jesteśmy idealnie dobrani: „Z i-Sport zaczęłam współpracować zaraz po igrzyskach i była to jedna z najlepszych decyzji w moim zawodniczym życiu. Wspierają moje działania biznesowe na wszystkich płaszczyznach i to dzięki nim każda współpraca jest dopięta od A do Z na najwyższym poziomie.” – napisała Aleksandra Mirosław. (a może tu można link nazwać: napisała nasza podopieczna)

Aleksandra Mirosław, to aktualna rekordzistka świata we wspinaczce na czas. Dwukrotna mistrzyni świata w tej konkurencji (2018, 2019), trzykrotna mistrzyni świata juniorów (2009, 2011 i 2013). Uczestniczka Letnich Igrzysk Olimpijskich w Tokio 2020. Podczas zawodów Pucharu Świata w Salt Lake City w 2022 roku poprawiła własny rekord świata czasem 6,53 s.