Ponad 2000 osób z 98 krajów wzięło udział w III edycji Global Sports Week 2022, które odbyły się w Paryżu i Los Angeles – miastach-gospodarzach dwóch kolejnych letnich igrzysk olimpijskich i paraolimpijskich. Agencja i-Sport miała zaszczyt być częścią tego światowego wydarzenia w ramach Solution Square, przeznaczonej dla innowacyjnych rozwiązań branży sportowej na świecie.

i-sport Group
na Global Sports Week Paris

i-Sport Group jako jedyna firma z Polski zaprezentowała się nie tylko pod kątem innowacyjnego podejścia do treningów amatorskich, ale także jako wiarygodny partner z branży marketingu sportowego, reprezentujący Europę Środkowo-Wschodnią w relacjach z resztą rynku światowego.

Tegoroczna edycja spotkała się ze zwiększonym wsparciem ze strony rządu francuskiego w ramach programu French Sport Touch, którego celem jest zwiększenie międzynarodowych wpływów i atrakcyjności Francji w sporcie i poprzez sport. Francuskie władze lokalne reprezentujące ponad 100 obiektów treningowych przed igrzyskami w Paryżu w 2024 r. skorzystały z okazji, aby zaprezentować swoje projekty przed 25 krajowymi komitetami olimpijskimi i paraolimpijskimi, które przyjechały na to wydarzenie do Paryża.

01
2000 uczestników z 98 krajów świata
02
60 partnerów
03
ponad 100 mówców i przedstawicieli mediów z całego świata

Burmistrz Los Angeles Eric Garcetti, gwiazda ukraińskiego tenisa Elina Svitolina, przewodniczący Międzynarodowego Komitetu Paraolimpijskiego Andrew Parsons, prezydent IO w Paryżu 2024 Tony Estanguet, dyrektor generalna LA 28 Kathy Carter, przewodnicząca UK Sport Dame Katherine Grainger, sekretarz generalny FIFPRO Jonas Baer-Hoffman, założycielka Angel City FC Julie Uhrman, Prezes Komitetu Organizacyjnego Pucharu Narodów Afryki 2023 François Amichia, prezes Riot Games Nicolo Laurent, piłkarka Manchesteru United i Anglii Alessia Russo, wiceprezes wykonawczy Universal Music Group Olivier Robert-Murphy, dyrektor generalny Six Nations Ben Morel oraz dyrektor ds. marketingu FIFA Jean-François Pathy znaleźli się wśród uczestników tego wyjątkowego globalnego forum sportu.

Trzecia edycja Global Sports Week (GSW) pod patronatem UNESCO i honorowym patronatem Emmanuela Macrona, prezydenta Republiki Francuskiej, rozpoczęła się 9 maja przyjęciem w paryskim ratuszu. Kontynuacją wydarzenia były dwa dni konferencji w Accor Arena w Paryżu, zakończone relacją na żywo z wydarzenia GSW @ LA, prezentowanego przez 17 Sport i Fundację LA84, które odbyło się w siedzibie tej ostatniej 11 maja.

Od 2020 r. GSW stało się wiodącym dorocznym spotkaniem światowej gospodarki sportowej, koncentrującym się na ważnych kwestiach na styku sportu, biznesu i społeczeństwa.